Dobré ráno z Hospodářských novin, je středa 22. listopadu, na Pražském hradě proběhne summit prezidentů Visegrádské skupiny, ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka z KDU-ČSL dá svůj nový pohled na financování dětských skupin včetně těch sousedských a škodovácké odbory představí svůj plán stávky na příští pondělí. My se podíváme na krizi ve zdravotnictví a důvody, proč zítra přijít na naši velkou byznysovou konferenci Good Company Circle, na kterou se můžete registrovat na adrese info@goodcompanycircle.com. Od mikrofonu Ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

Hlavním hostem je šéfka domácí rubriky Hospodářských novin Michaela Ryšavá, která posluchače provede krizí mezi lékaři a ministerstvem zdravotnictví a zároveň upozorní na největší nárůst covidu za posledních 12 měsíců. Pozvánku na byznysovou konferenci Good Company Circle, jež se koná už zítra na Výstavišti, dá komentátorka Hospodářek Julie Hrstková, která bude také hlavní moderátorkou celodenní akce. 

V tomto podcastu držíme – až na výjimky – krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist