Dobré jitro z Hospodářských novin, je pátek 4. srpna, narozeniny slaví Barack Obama a včera je měl byznysmen Pavel Bouška, majitel skupiny Vafo na psí granule Brit, jenž nově získal tradiční řetězec bio potravin Country Life. O všem se dočtete v Hospodářkách, stejně jako o vývoji maloobchodu za červen, který dnes oznámí statistický úřad. Buďte s námi, od mikrofonu Ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

Hlavním hostem je dnes Martin Piškanin, spolumajitel a člen dozorčí rady jedenáctimiliardové logistiko-potravinářské skupiny Hopi, která získala minoritní podíl v německém start-upu na veganské potraviny Greenforce. Hovoří o důvodech akvizice, o celém trhu s veganskými potravinami i dalších plánech Hopi v potravinářství. Mimo jiné chystá pravděpodobně největší kuchyň v Česku.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.