Dobré jitro z Hospodářek, je pondělí 27. března a nejprve malé dopravní okénko. Na pražskou Malou Stranu se vrátí tramvaje, protože oprava frekventované trati z Klárova na Újezd skončila díky dobrému počasí skoro o týden dřív. Na pražské letiště zase přiletí letadlo Korean Air, protože se obnovuje pravidelná linka z Prahy do Soulu. Zároveň až do úterý mohou být rušeny některé lety přes Mnichov kvůli tamní stávce. Dávejte pozor, stávka pojede po celém Německu. To je vše, co z dopravy potřebujete vědět, pojďme na ekonomiku.

Šéfka domácího Hospodářek Michaela Ryšavá okomentuje nový návrh služebního zákona, který umožní jednodušeji se loučit s úředníky včetně dohod, které jsou běžné v soukromé sféře. Zároveň okomentuje nový trend na pracovním manažerském trhu.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist