Po měsíci, kdy počasí připomínalo spíše jarní měsíce, se do Česka opět vrátila zima. Lyžařské areály mohutně zasněžují, o víkendu jim pomohl také čerstvý přírodní sníh. Přesto se týdny, kdy musela střediska omezit nebo úplně zastavit provoz, výrazně odrazí na jejich hospodaření. „Lednové výpadky se v podstatě nedají dohnat. Únor není nafukovací, takže jediné období, které zbývá k tomu, že by se to mohlo vylepšit, je březen. Pokud bude dost slunečný a bude dost sněhu,“ vysvětluje ředitel Asociace horských středisek Libor Knot.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist