Radek Bartoníček je bezpochyby nejvýraznější český politický reportér. Je všude, kde se něco děje. Což veřejnost oceňuje tím, že Bartoníček má na svém Twitteru přes 50 tisíc sledujících, tedy víc než kterýkoli jiný domácí zpravodaj.

Lidé podle mého oceňují hlavně to, že si skrze něj mohou udělat na danou situaci názor, aniž by jim on sám své názory podsouval. Takže nyní je obzvlášť cenné jeho pozorování prezidentských kandidátů.

Jak na jednotlivé kandidáty reagují lidé? Jak se liší jejich publikum? Jak kandidátům pomáhá jejich vizáž? Kdo z nich se s lidmi umí autenticky bavit – a kdo je spíš kožený? To všechno nám řekne o jejich šancích asi víc než sociologické průzkumy, které se často pletou. Takže si mého hosta Radka Bartoníčka poslechněte. Možná se pak nebudete divit a nepřekvapí vás, co se nakonec skutečně stane!

Všechny díly a naše ostatní podcasty najdete u nás na webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts. 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist