Dobrý den z Hospodářek, je úterý 23. srpna. Dnes se mrkneme na to, jak je to v Česku s cenami mobilních dat ve srovnání s dalšími zeměmi. Český telekomunikační úřad (ČTÚ) na to má hodně drastickou analýzu, ale ta není, zdá se, úplně bez problémů. Jsme na tom opravdu tak špatně a bude dál platit okřídlená věta „kdo chce levná data, ať jede do Polska“? Poptáme se analytika elektronických komunikací Ondřeje Malého a řekněme rovnou, že ČTÚ si to za rámeček nedá.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist