Obří pražské autobusy mají problémy – to byly titulky konce letošního března. Ale situace se vyvíjí – a my se na linku vedoucí na pražské letiště podívali s tříměsíčním odstupem znova. A je to zajímavá podívaná: jde o slušně fungující spojení, na kterém se problémy postupně odstraňují.

Stojí tedy za to, abyste letos na letiště jeli metrem a pak trolejbusem? Šli jsme si promluvit s radním Prahy 6 Ondřejem Matějem Hrubešem, který se MHD dlouhodobě věnuje.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist