Tenhle díl podcastu Generační konflikt je opravdu ostrý. Zástupci generace boomerů a generace Z si v něm vyříkávají postoj ke klimatickým změnám. Co si kdo o kom myslí? Jaké prostředky se dají použít k upozornění na problém a jaké už jsou přes čáru? Co vadí boomerovi Petrovi na polévání Mony Lisy polévkou a na představě, že je lepší kvůli klimatu nemít děti? A jak se k tomu staví mladí lidé – vysokoškolačka z Univerzit za klima Tereza Martinovská a středoškolák z iniciativy Fridays for Future Tadeáš Pospíšil? Poslali by za „klimatické zločiny“ někoho do vězení a všechny boomery na hanbu, nebo je to složitější?

Generační konflikt s Tadeášem Pospíšilem a Terezou Martinovskou

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist