Akcie americké automobilky Tesla ztratily od začátku roku více téměř 30 procent, prodejní čísla za první kvartál zůstala výrazně za očekáváními, firma navíc zažívá personální otřesy v nejvyšších patrech. K tomu výrazně zpomalil razantní růst zájmu o elektromobily z předchozích let. Co se v Tesle a vůbec na celém trhu s bateriovými vozy děje a jestli má aktuální situace pro výrobce nějaké řešení, na to v Ranním brífinku odpoví byznysový redaktor Ondřej Charvát.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist