Dobré ráno z Hospodářek, je pátek 12. dubna, začíná veletrh nákupu nemovitostí v zahraničí s názvem International Real Estate Expo, odbory budou jednat s ministrem Marianem Jurečkou o tom, jak rozvolnit či spíše nerozvolnit trh práce v Česku, a Hospodářské noviny udělují ocenění Inovátoři roku 2024. O těch dnes bude řeč, od mikrofonu vás zdraví Jaroslav Mašek.

Naším hostem bude byznysový reportér a garant projektu Inovátoři roku Michael Mareš a doplní ho výkonný ředitel společnosti Aireen Matěj Adam. Celý žebříček Top 10 inovátorů roku 2024 najdete na stránkách HN.cz a jejich velké story potom v magazínu PročNe, který je ke koupi spolu s Hospodářskými novinami celý víkend.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.