Chtěli byste, aby vaši fotku sdílel na sítích Jaromír Jágr? Kolegovi z Hospodářských novin Michaelu Marešovi se to poštěstilo. Bylo to však v souvislosti se sporem o to, jestli má za Jágrovo hokejové Kladno chytat brankář Julius Hudáček, který předtím v době ruské invaze na Ukrajinu působil v ruské KHL. Co stálo za tím, že Jágr Hudáčka nakrátko angažoval? A jak tento fantastický hokejista reaguje pod tlakem nebo jak vnímá věci mimo hokejový stadion? Uslyšíte v dnešním Ranním brífinku.

Instagramová tvorba Jaromíra Jágra.
Instagramová tvorba Jaromíra Jágra.
Foto: Jaromír Jágr

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts. 

 

Zajímají vás další kvalitní články z Hospodářských novin? Výběr těch nejúspěšnějších posíláme každý všední den večer v našem newsletteru 7 v SEDM, který si můžete zdarma přihlásit.