Dobré ráno z Hospodářských novin, je středa 11. října, začíná naše velké fórum věnované elektromobilitě a také Česko-uzbecké podnikatelské fórum. Spolkový ministr hospodářství Robert Habeck zase představí aktualizovaný výhled ekonomického vývoje Německa a očekává se, že oznámí pro letošek pokles o 0,4 procenta. Poslední výhled byl přitom ještě pozitivní. Od mikrofonu Ranního brífinku vás dnes zdraví Jaroslav Mašek.

Hlavním hostem je ekonomická komentátorka Julie Hrstková, která se nedávno vrátila z Japonska a zároveň tuto zemi navštívila již potřetí. Má tak srovnání její proměny a upozorňuje na ceny, které jsou tam mnohdy nižší než v Česku.

V tomto podcastu držíme – až na výjimky – krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Zajímají vás další kvalitní články z Hospodářských novin? Výběr těch nejúspěšnějších posíláme každý všední den večer v našem newsletteru 7 v SEDM, který si můžete zdarma přihlásit.