Dobré jitro z Hospodářek, je pondělí pátého června, začíná jedna z nejprestižnějších ekonomických konferencí letoška s názvem reVize Česka, o které si můžete přečíst už teď v papírových Hospodářkách, nebo ji celý den sledovat u nás na webu. Čekají nás panely s premiérem Petrem Fialou, ministry Jozefem Síkelou nebo Ivanem Bartošem – a to vše za účasti majitelů a manažerů významných českých firem, kteří se sdružili ve výzvě k 2. ekonomické transformaci. Statistický úřad zase zveřejní vývoj mezd za první čtvrtletí a to je v zásadě vše důležité, co nás dnes v ekonomice čeká. Od mikrofonu Ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

O tom, proč je důležitá značka samotné České republiky, jak může pomoci tuzemským firmám a co bychom pro její posílení měli dělat, hovoří majitel skupiny Wikov a skláren Bomma a Rückl Martin Wichterle. 

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

reVize Česka 2024

Zajímají vás další kvalitní články z Hospodářských novin? Výběr těch nejúspěšnějších posíláme každý všední den večer v našem newsletteru 7 v SEDM, který si můžete zdarma přihlásit.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist