Dobré jitro, je pátek a poslední březnový den, statistický úřad zveřejní HDP za celý loňský rok a pardubický pivovar ze skupiny Staropramen přestane vařit pivo. Chutný byl především jeho Porter, část pardubické produkce se každopádně přesune do Ostravaru.

To je ze světa piva pro dnešek vše, o byznysu v nejslavnějším českém horském středisku mluví v Ranním brífinku zkušený byznysový reportér Hospodářských novin Pavel P. Novotný. Spekulace s pozemky tam nabraly rychlost před třemi lety, kdy do střediska přišli noví majitelé rozdrobených aktiv s prakticky nulovou účetní hodnotou. Ta ale rychle roste na ceně.

V Ranním brífinku držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.