Dnes se měl šéf ODS Petr Fiala stát premiérem. Kdo by to u brněnského profesora ještě před nedávnem řekl? Jenže nestane se. Miloš Zeman to vzal z Ústřední vojenské nemocnice oklikou s krátkou zastávkou v Lánech zpátky do Ústřední vojenské nemocnice a všechno se odkládá minimálně o čtrnáct dní. Takže si společně s politologem Lukášem Jelínkem zavěštíme, co bude dál. Bude Miloš Zeman, až se sebere z koronaviru, dál blokovat sestavení nové vlády? A protože současná vláda mezitím zpřísnila protikoronavirová opatření, poslechneme si také reakci představitele těch, kdo budou opět biti nejvíce – prezidenta Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáše Prouzy.

Poslechněte si náš podcast Ranní brífink. Držíme v něm krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. 

Nejnovější díl Ranního brífinku a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist