Dobré ráno z Hospodářských novin, je pondělí 24. června, čeká nás poslední předprázdninový týden a všichni chtějí ještě všechno stihnout. Pak se celý byznys cirkus přesune do Karlových Varů. Nenechte se rozhodit, před námi je léto, dneska se znovu otevírá obchodní dům Máj včetně přeceňovaného Popeyes a ČEZ čeká valná hromada. Od mikrofonu Ranního brífinku zdraví Jaroslav Mašek.

Hlavním hostem je dnes byznysový reportér Petr Zenkner, který přišel okomentovat výběr nového šéfa Orlen Unipetrolu. Tím by se podle informací HN měl tento týden stát Marius Wnuk, jenž nahradí již dříve odešlého Tomasze Wiatraka. Vše souvisí s polskými parlamentními volbami v loňském roce.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist