Dobré ráno z Hospodářek, je středa 12. června a dnes proběhne druhý ročník konference Česko na křižovatce, kde premiér Petr Fiala zhodnotí vývoj dosavadních strategických investic a připomene svou vizi na příštích 30 let. Uvidíme, zda si ji přijde poslechnout také někdo z opozice, aby aspoň pár let vydržela. Zároveň se dnes dozvíme detaily o současném a budoucím zabezpečení české železnice, což se jeví jako stále zásadnější téma. To vše na HN.cz, od mikrofonu Ranního brífinku zdraví Jaroslav Mašek.

Dnešním hostem je reportérka a dlouholetá bruselská zpravodajka Aktuálně a Hospodářských novin Kateřina Šafaříková. Bude mluvit nejen o výsledcích voleb do Evropského parlamentu, ale také o nově založeném Fondu Daniela Anýže, který se zaměřil na podporu začínajících novinářů v zahraničních rubrikách českých médií.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist