Jan Školník, šéf a majitel broumovské společnosti Hobra Školník, muž, který řídí firmu od svých 24 let, otec tří dětí a také filantrop a podporovatel rozvoje Broumovska a platformy 2. ekonomické transformace. „Snažím se aplikovat lokální zkušenost na tom, co se odehrává na národní úrovni. My jsem v Broumově před dvaceti lety založili podnikatelský klub, který si vytkl za svůj cíl rozvoj našeho regionu,“ říká Jan Školník v dalším díle podcastu reVize Česka, který Hospodářské noviny připravují s 2. ekonomickou transformací.

Podcast navazuje na úspěšnou loňskou konferenci, uspořádanou v partnerství s podnikatelskou iniciativou Druhá ekonomická transformace, která sdružuje významné tuzemské byznysmeny a chce pomoci změnit republiku v dalších třech dekádách v otevřenou a úspěšnou zemi. Letos proběhne konference opět, zatím má pracovní datum 20. května.

reVize Česka 2024
reVize Česka 2024

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist