Vítejte do dalšího pracovního týdne, je pondělí 11. března a možná si vzpomenete, že přesně před čtyřmi lety byly oficiálně zavřeny kvůli covidu všechny školy v Česku. Čas letí rychle, buďme rádi, že můžeme do práce i za vzděláním, či kamkoli jinam. Od mikrofonu Ranního brífinku zdraví Jaroslav Mašek.

Výrobce stavebních materiálu Den Braven, jehož v Česku ovládají Marcel a Iva Rysovi, zvýšil předloni tržby na 2,5 miliardy korun. Iva Rysová patří dlouhodobě mezi Top ženy Česka, což je ocenění vyhlašované Hospodářskými novinami. Příští týden v úterý pak můžete přijít na celodenní konferenci Top ženy, která bude nejen o byznysu. Těšit se můžete na manažerku Renatu Mrázovou, Jitku Dvořákovou – dřívější šéfku CZC, investora Jiřího Hlavenku, ale také na Helenu Třeštíkovou nebo Danielu Špinar. Celý program právě teď na TopŽenyČeska.cz.

O současném stavu a budoucím vývoji v Liberty Ostrava přišel do Ranního brífinku hovořit byznysový reportér Petr Zenkner, který situaci dlouhodobě sleduje.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.