Dobré ráno z Hospodářek, je středa 13. prosince, před 47 lety se v Československu začala prodávat legendární Škoda 120, pochopitelně už v době uvedení na trh zastaralá. Devadesáté čtvrté narozeniny zase slaví Miroslav Grégr, kdysi mocný ministr průmyslu a obchodu ve vládě Miloše Zemana a také muž, za jehož ministrování se prosadila dostavba Temelína. Mimochodem, začít stavět jadernou elektrárnu se od té doby nikomu v Česku nepodařilo, a proto se mu také říká atomový dědek. To je z byznysové historie vše, pojďme na současnost, od mikrofonu Ranního brífinku zdraví Jaroslav Mašek.

Hlavním hostem Ranního brífinku je Robert Neruda, specialista na soutěžní právo z advokátní kanceláře Havel & Partners, který několik let působil také na antimonopolním úřadu. Komentuje snahy politiků přimět obchodní řetězce ke snížení cen a také roli antimonopolního úřadu. 

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Zajímají vás další kvalitní články z Hospodářských novin? Výběr těch nejúspěšnějších posíláme každý všední den večer v našem newsletteru 7 v SEDM, který si můžete zdarma přihlásit.