Na akciové trhy doléhá slábnoucí ekonomika i vysoké úrokové sazby. Neznámou novinkou pak bude zavedení reportingu ESG, který má investorům napovědět, jak je na tom daná společnost v péči o životní prostředí, sociálních věcech, správě a řízení. Nejen o tom bude konference Good Company Circle, summit udržitelného rozvoje 2023, která se koná 23. listopadu v Křižíkových pavilonech v Holešovicích a kterou pořádají Hospodářské noviny ve spolupráci se společností JTI. Vstupenky na konferenci objednávejte na goodcompanycircle.com

 

Jednou z hlavních panelistek konference i dnešního Ranního brífinku je Andrea Ferancová Bartoňová, zakládající partnerka a předsedkyně představenstva investiční společnosti ESPIRA Investments. V následujícím rozhovoru se dozvíte, jak využít tento certifikát a jaké příležitosti lze najít na akciovém trhu a co všechno může investorům nabídnout.

V tomto podcastu držíme – až na výjimky – krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.