Zprávy z Berlína, jednoho z turisticky nejoblíbenějších evropských měst, aktuálně připomínají zprávy z bojiště. Zápalné lahve, hořící auta, i to zjevně patří k tamnímu koloritu. Jak v Ranním brífinku Hospodářských novin říká berlínská studentka Sarah Hrstková, většina obyvatel se snaží demonstracím vyhýbat. Kvůli všudypřítomným policejním omezením si však museli zvyknout na mnohá dopravní omezení. Co se změnilo pro turisty a které věci by rozhodně neměli podcenit, o tom víc v rozhovoru pro Ranní brífink.

V tomto podcastu držíme – až na výjimky – krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist