Dobré ráno z Hospodářek, je pátek 29. září, tedy v podstatě prodloužený víkend, takže hodně morálky všem, kteří opravdu pracují. Nejprve kulturní okénko: před 140 lety se otevřelo divadlo F.X. Šaldy v Liberce, před 85 lety byla uzavřena Mnichovská dohoda a na Slovensku zase proběhnou o víkendu důležité parlamentní volby. Zároveň se své funkce zítra ujme nový generální ředitel České televize Jan Souček. Od mikrofonu ranního brífinku vás zdraví Jaroslav Mašek.

S kolegyní Michaelou Ryšavou jsme s Janem Součkem udělali velký rozhovor, ze kterého vám v Ranním brífinku přinášíme malou ochutnávku. Celý si ho můžete přečíst v pondělních Hospodářkách. Mohu prozradit, že bude také o propouštění v televizi v příštím roce.

V tomto podcastu držíme – až na výjimky – krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist