V eurovolbách jsou jen dva kroužky a my vám poradíme, komu je dát. Z každé kandidátky, která má podle průzkumů šanci, vybíráme dva lidi, kteří si váš hlas zaslouží nejvíc. A taky tipujeme, kolik mandátů jednotlivé strany dostanou, jaká bude volební účast a kdo získá vůbec nejvíc preferenčních hlasů. A vyhlašujeme soutěž! Pošlete nám vaše tipy v těchto třech kategoriích – tři z vás, kteří budou nejblíž, vyhrají roční předplatné našeho podcastu. Pište na ondrej.houska@hn.cz.

Díky podcastu Bruselský diktát pochopíte, že pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě než v Praze a v Česku vůbec. A že to rozhodně není nuda. Poslouchejte Ondřeje Housku a Michala Půra, skutečné insidery, kteří znají bruselské i české zákulisí.

Celý díl najdete na HeroHero nebo Gazetisto

https://herohero.co/bruselskydiktat

https://bruselskydiktat.gazetis.to/

Nahlédněte do zákulisí dění v Evropě a sledujte českou stopu v Bruselu. Odebírejte nejlepší newsletter v Česku věnovaný EU Ředitelé Evropy. Připravují ho pro vás každý týden Ondřej Houska a Kateřina Šafaříková.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist