Dobré ráno z Hospodářek, je úterý 27. února, v Praze je Donald Tusk, Robert Fico i Viktor Orbán a Petr Fiala si bude dávat záležet, aby byl vidět hlavně s Polákem. Není se čemu divit. Padesáté narozeniny zítra slaví miliardář a majitel hokejových Pardubic Petr Dědek a čtyřicátiny zase Karolína Kurková. Od mikrofonu Ranního brífinku zdraví Jaroslav Mašek.

Nová hygienická vyhláška z pera ministerstva zdravotnictví je ve finále. Ovlivní budoucí podobu mateřských, základních a středních škol a má také ekonomické dopady. Její detaily  popisuje reportérka Hospodářských novin Jitka Vlková.

V tomto podcastu držíme krátký formát, právě tak na cestu do práce nebo k rychlé kávě, když jste na home officu. A budeme rádi, když si nás každé ráno najdete na webových stránkách HN nebo ve svých oblíbených podcastových aplikacích.

Nejnovější díl a také další podcasty Hospodářských novin si můžete poslechnout na našem webu v sekci Podcasty i v mobilních aplikacích Spotify nebo Apple Podcasts.

Zajímají vás další kvalitní články z Hospodářských novin? Výběr těch nejúspěšnějších posíláme každý všední den večer v našem newsletteru 7 v SEDM, který si můžete zdarma přihlásit.